Fall and winter trends 2012

By | 14:15 7 comments
Jeseň je predo dvermi a všetky už určite poctivo vymetáte obchody a robíte si šatníkové zásoby na toto chladné obdobie. My sme si pre vás pripravili Trendy tejto jesene a zimy priamo z prehliadkových mól. A ako môžete vidieť na obrázkoch a vo videách, móda tejto jesene rozhodne nebude taká fádna ako nadchádzajúce ročné obdobie.

Vybrali sme pre vás modely z NYFW ktorý sa konal ešte na jar. A bol  úžasný!!!! Predstavili sa na ňom svetoví návrhári ako Donna Karan, Marc Jacobs, Jason Wu, Carolina Herrera či Victoria Beckham. 
Celým fashion weekom Jednoznačne dominovala koža, čo určite nepoteší greenpeace. Ale my, ktorí máme zvieratka radi, siahneme iba po tej umelej :) 
 Koža na všetkom či sú to nohavice, svetre, šaty, kabáty, topánky, doplnky ak chcete byť naozaj určite sa bez nej túto zimu neobídete. Ďalším veľmi výrazným prvkom je bordó alebo tzv. burgundy farba. Je to zmes  vínovo červenej, hnedej a slivkovej farby, ktorá po niekoľkých desiaťn ročiach opäť ožíva v plnej kráse. Žiadna módna prehliadka s abez tejto farby neobišla. Je veľmi obľúbená aj v líčení a to hlavne na perách a nechtoch.
Klasickú čierno- bielu kombináciu tentokrát vystrieda čierno - modrá. Biela zase vytvorí samostatnú kategóriu ktorej dominantou bude iba ona sama.
Vojenský štýl je v posledných rokovch veľmi obšúbeným v každom ročnom období a neobíde nás ani túto sezónu. Bledo zelená farba, šaty, kabáty, nohavice, bagandže, či čiapky všetko čo pripomína vojakov v uniformách je rozhodne in a v kombinácií s výraznými metalovými doplnkami či kožou je absolútna jednotka.
Tak či onak, rozhodne je z čoho vyberať a určite si každá milovníčka módy príde na svoje :)


Black and blue
BurgundyLeatherWinter WhiteMilitary
ZoolandOversize Coats
TrausersShoes and Boots
 Bags and Accesories

HairstylesNails and make-up

zdroje: 
google.com
youtube.com


7 komentárov: Leave Your Comments

 1. zaujímavé, len bielu mám stále zafixovanú ako najnepraktickejšiu farbu do zimy :D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. ja mám najradšej fialovo-čiernu a modro-čiernu kombináciu :-) kto ma stretáva aj naživo vie, že takto ma v zime stretne veľmi často :-o

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Dobrý článek :) http://colorwardrobe.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Deciding to buy online can result in a huge cost savings while providing you
  the best options for your hair care needs today. As far as
  medical treatment is concerned, it's often suggested to consult your doctor before any further proceeding. Generally, these products are more expensive than their watered-down counterparts, but you can find a few affordable pure silicone hair products (see below).

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Generally speaking, there are several main techniques made use of by data mining software:
  clustering, distinction, regression and association approaches.

  Try and keep all of your tools and items organized in a neat way.
  One particular of the primary regions within the mining market in Australia which has observed the fantastic boost in the employment of ladies is
  dump trucking.

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Pilots complete flights for their airline, using their simulator, either
  online (using a network such as Sim - Miles) or offline, and then file a
  pilot report. Solution Options: It was decided to use a web services simulator to simulate the exact functions of a web services backend.
  After February 27, The Sim Online servers were shut down and it is now known as EA land, old account holders can still come back of course, and its the same game.
  Still, within each of these types of simulation games,
  certain games tend to rise to the top. The instruments that lag in
  real life, lag correctly, gyro drift is modeled correctly, the magnetic compass is subject to aircraft body
  forces - all those things that make real world flying a challenge are present.

  OdpovedaťOdstrániť

Thank you for your comments ;)
Ďakujeme za vaše komentáre ;)