FAKE TATTOOS

By | 18:42 4 comments
Krásnu nedeľu všetkým :)  Dúfam , že oddychujete a načerpávate sily do nového týždňa :) Keďže Marry sa dnes poctivo pripravuje do školy, ja som si pre vás prichystala taký mini článok o tom čo sa dnes ocitlo na mojej nôžke :) 
Keďže okolo fejkových tetovačiek sa zrodilo šialenstvo a aj nám sa naskytla ponuka takéto niečo vyskúšať neváhali sme :) Je pravda, že o tetovaní už dlhšiu dobru rozmýšľame, ale zatiaľ sme sa neodhodlali , jednak zo strachu z bolesti a jednak, že ešte sme nenašli ten správny symbol, či myšlienku, ktorú by sme si natrvalo vrili do kože, denno - denne sa na to dívali a nikdy by sa nám to nezunovalo. V tomto sme ozaj náročné :)




Preto nám tieto tetovačky prišli celkom vhod a vďaka švédskej firme FAKE TATOOS sme si mohli tak vyskúšať ako by to asi vyzeralo rýchlo a bezbolestne :) Ide o dočasné tetovanie takže zázraky od toho nečakajte. Malo by vydržať 3-10 dní, ale skôr tie 3 ako 10 :D Záleží od toho kde si to dáte a ako často sa k tomu dostane voda či trenie oblečenia. Objednať si ich môžete na oficiálnej stránke http://www.faketattoos.se, kde si môžete nastaviť jazyk aj menu ktorá vám vyhovuje. Stránka je veľmi prehľadná, nájdete na nej veľký výber tetovačiek na telo ale aj na pery, veľkých malých, písmenkových, obrázkových, atď. Dokonca si môžete navrhnúť vlastné motívy. Ceny sa pohybujú od 4 eur. Poštovné je nemenné cca 3 eurá.  Platí sa cez Paypal prevodom vopred a musím vyzdvihnúť že dodanie je skutočne expresné do 48 hodín!  


My sme si vybrali motív "Infinity", v balení boli 2 väčšie a jedno menšie tetovanie, plus nám pribalili aj list a podrobný návod. Aj keď bol skutočne podrobný, v podstate je aplikácia veľmi jednoduchá. Odlepíte fóliu, priložíte obrázkom na kožu, navlhčíte hubkou, počkáte 30 sekúnd a je to!!!! Rovnako ľahko idú aj dole. Stačí teplá voda a hubka. Výhodou je že všetky tetovačky sú hypoalergénne a netoxické, takže sa nemusíte báť alergie alebo začervenania. Ak ste na sociálnych sieťach môžete sledovať Fake Tattoos na Twiteri alebo na FB kde často nájdete aj rôzne zľavové kupóny .

 ak 
Suma sumárom ak uvažujete o trvalom tetovaní a bojíte sa ako by to vo finále vyzeralo, určite je táto idea dočasného tetovania super! Ale v konečnom dôsledku ide o klasické žuvačkové tetovačky, ktoré zoženiete v každom novinovom stánku za pár centov, rozdiel je iba v tom že tu máte na výber moderné motívy. Mne sa tá moja kerka celkom zapáčila :) Určite budem uvažovať aj nad takým to motívom , len škoda že na lodičky je už neskoro a v zime to na nohe uvidím len ja....





http://strayalley.blogspot.sk/2012/08/favourites-fake-tattoos.html

4 komentáre: Leave Your Comments

 1. ako si povedala klasické žuvačkové tetovačky ;) inač je to super vec ;))

  OdpovedaťOdstrániť
 2. ja milujem takéto tetovačky :3 dočasne si dám kde chcem čo chcem a po pár dňoch ma omrzí, tak si ju zmyjem :D

  OdpovedaťOdstrániť
 3. peknééé :) btw tu je moje :) odhodlala som sa na pravé :)

  http://spwfashion.blogspot.sk/2012/11/i-need-your-help.html

  OdpovedaťOdstrániť
 4. To vypadá moc krásně!
  http://justbeyourselfbypetra.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť

Thank you for your comments ;)
Ďakujeme za vaše komentáre ;)