Zimné trendy podľa CLOTHINGLOVES

By | 16:38 5 comments
Poznáte už stránku clothingloves.netktorá nedávno začala zaplavovať blogerský svet? Ak ešte nie môžete si o nej niečo prečítať v našom minulom článku, ktorý nájdete TU. Tí, ktorí už stránku poznajú určite vedia, že je plná trendy kúskov síce tradične čínskej výroby, ale za pomerne dostupné ceny. My sme si dnes pre vás pripravili niekoľko tipov na zimné outfity v podaní oblečenia a doplnkov práve z tohto e-shopu.  Ak rozmýšľate o kúpe a neviete sa rozhodnúť, snáď vás trochu inšpirujeme :)
(topánky a kabelky bohužiaľ na stránke nehľadajte)


Romanticky na rande ...Štýlovo na nákupy ...
Pohodlne na prechádzku ... 
Sexi na vianočnú párty ...

Na kávu s kamarátkou ...

Osobne najradšej v zime nosím dlhé svetre alebo teplé šaty, cítim sa v nich pohodlnejšie ako v nohaviciach. K tomu vysoké čižmy a hrubé pančuchy a môžem vyraziť aj do tuhej zimy :) Preto som vybrala fotky aké som vybrala, pretože takýto štýl proste zbožňujem :) Navyše ťažko bolo vybrať len niekoľko kúskov, lebo na stránke som našla stovky krásnych dlhých a teplých svetrov a rolákov rôznych vzorov a farieb, so zvieracími motívmi, nápismi či koženými aplikáciami. A ak dávate prednosť šatám pred nohavicami ako ja, určite vás zaujme aj ponuka vychádzkových šiat na každú príležitosť.
Navyše začína plesová sezóna a zháňanie šiat je veľmi ťažké. Takže pre malú inšpiráciu  pripájame link so širokým výberom nádherných večerných rób .


Ktorý je váš favorit??? 

5 komentárov: Leave Your Comments

Thank you for your comments ;)
Ďakujeme za vaše komentáre ;)