LADYBOX August 2013

By | 14:17 4 comments
Ahojte :) Po roku sa nám opäť naskytla možnosť otestovať túto populárnu krabičku krásy.Vtedy sme obdržali druhý Ladybox v poradí, ktorý na začiatočníka vôbec nebol zlý. Rozhodli sme sa preto prijať túto ponuku aj tentoraz s tým, že aspoň uvidíme, ako Ladybox po 12 mesiacoch napredoval a zároveň sa potešíme novými produktami. Obe sme boli plné očakávaní a tešili sme ako na Mikuláša čo v záhadnej krabičku bude tentokrát :) Popravde predchádzajúca "Just married" bola veľkým lákadlom a aj vďaka nej si objednalo augustový/srpnový Ladybox viac ľudí ako zvyčajne. Určite sú medzi nimi aj niektoré z vás. Hneď po tom ako nám kuriér doručil balík prišli trochu obavy ... Zásielka bola nezvyčajne ľahká! Pokračovali sme ďalej a krabičku sme otvorili spolu s Marry v rekordne rýchlom čase :D Tentokrát na nás vykukol ružový obal s detailom čipky (krajky). Sivo-ružová kombinácia určite nikoho neurazí a krabička sa opäť zíde ako úložný priestor :) V nej sa nachádzal ako vždy list od Lady s predstavením Ladyboxu a pod ním kopec nastrihaných ružových papierikov, ktoré vypĺňali priestor krabičky, aby nedošlo k poškodeniu jednotlivých produktov. Pod nimi sa už konečne nachádzali produkty. A tu prišlo sklamanie...
Obsah našej krabičky bol: Ryor - Uvoľňujúci mätový gél - 50 ml, Pure Fiji kondicionér a šampón z kokosového mlieka - obe po 30 ml, Zubná pasta od značky Marvis - 10 ml, Lak na nechty - Beauty UK, Korres Lip Butter odtieň Plum - 6g, dve vzorky na vlasy od TMT a niekoľko prospektov... a to bolo všetko ... darmo sme obracali krabičku z každej strany, či náhodou ešte niečo nevypadne :( nevypadlo ... Nechceme tým povedať, že produkty sú zlé a že ich vôbec nevypotrebujeme to nie, len jednoducho sme čakali o niečo viac ... Napríklad kokosový šampón Pure Fiji bol v Ladyboxe práve pred rokom takže tento sme už mali možnosť vyskúšať. Z čoho máme radosť je zubná pasta Marvis, ktorú sme si chceli tak či tak kúpiť, balzám na pery od značky Korras, ktorá je veľmi obľúbená v zahraničí, tak sa tešíme, že ju môžeme vyskúšať aj my no a mätový gél od Ryoru ako stvorený pre naše vždy ubolené nohy :) Produkty sme ti teda bez nejakých hádok rozdelili  a púšťame sa do ich testovania o ktorého výsledkoch vás budeme priebežne informovať :) Viac informácií o ladyboxe nájdete na stránke www.ladybox.cz.
Suma sumárum: za tú cenu by každý čakal trochu viac :( Oceňujeme, že každý mesiac pribudne nejaká nová značka, ale zasa veľa z nich sa aj opakuje ... Ďalším negatívom je, že v celej krabičke nájdete len 2 plné balenia z toho jedno je balzám na pery a druhé lak na nechty :( Ak si niekto kúpi krabičku krásy tak predsa tam nechce mať iba samé vzorky!! Na začiatku sa hovorilo o tom, že krabička bude personalizovaná. Už prešiel rok a vôbec nemáme pocit, že by chceli ulahodiť každému. Uvidíme čím nás (ne)prekvapí septembrový Ladybox, ale osobne mneočakávame žiadnu veľkú zmenu oproti tomuto... Čo vy nato??

-Marry a Missy-


4 komentáre: Leave Your Comments

Thank you for your comments ;)
Ďakujeme za vaše komentáre ;)