Vyhodnotenie Giveaway o Lipstick Jungle Box

By | 14:21 9 comments
Ahojte :)
Veríme, že ste už určite netrpezlivo čakali na tento deň :) Musíme povedať, že nás prekvapil záujem o našu Giveaway, teda o krabičku krásy v našom prevedení. Zapojilo sa vás neuveriteľných 140. Vaše milé komentáre nás zahriali pri srdiečku a utvrdili nás v tom, že to, čo robíme má zmysel. Budeme rady, ak nám vaše názory, či už pozitívne, ale aj negatívne budete písať aj naďalej, pretože hlavne vaša kritika nás neustále posúva ďalej. Dúfame, že ste si nás za celé naše blogovanie aspoň trošičku obľúbili a ostanete nám verné. Takže dnes, v tento výnimočný dátum, prichádza naše vyhodnotenie :) Ďakujeme naozaj všetkým, ktorí sa zapojili. Nevedeli sme, aký spôsob žrebovania zvoliť, napokon sme sa rozhodli pre klasiku, a všetky vás hodili do jedného "osudia" a výsledok si môžete pozrieť v priloženom videu....
Keďže sa vás zapojilo tak veľa, navyše keď už je ten vianočný čas a vaše komentáre nám urobili tak neskutočne veľkú radosť, rozhodli sme sa oceniť ešte niekoho a vybrať niekoľko najkrajších komentárov, ktoré ste nám napísali. Čítali sme všetky stále dokola a je nám vážne veľmi ľúto, že nemôžeme vybrať viacero. Dohodli sme sa, že vyberieme dve podľa nás najkrajšie komentáre. Jeden vybrala Missy a jeden Marry. Odmena síce nebude taká pompézna, ako Jungle Box, ale hádam poteší. Všetky víťazky budeme teda kontaktovať mailom, budťe ready :)
Marissa Clef mariaambrozova@gmail.com
karolina.chromikova@gmail.com

 Ďakujeme ešte raz krásne.. výhercom blahoželáme a prezradíme, že sa pre vás už črtá ďalší krásny balíček .. 
 Posielame pusu a pozdravujemeee Marry a Missy :*

9 komentárov: Leave Your Comments

 1. Great post

  http://beautyposhblog.blogspot.com.es

  OdpovedaťOdstrániť
 2. I love this silver bracelet from the box <3
  I follow you :3 Follow back?
  ( I always follow back )
  http://just-click-to-heaven.blogspot.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Jeeeee, prave som prisla od lekara, dnes mam flakaci den, ziadna robota, tak ze idem konecne aj za akeho-takeho denneho svetla pofotit nejake veci na recenzie... a co nevidim! :D Ani neviete, aku radost ste mi urobili, babule... Dakujem velmi pekne /vsetkym/, tesim sa jak kon! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Lovely products! I'm following you back :) Thank you for stopping by!

  Come back soon to visit me on The Notebook of a Fashion Lover

  Evi xoxo

  OdpovedaťOdstrániť
 5. I wish I had a clue what you wrote, haha :-) But whoever won or wins that box is one lucky duck!!! :-)

  OdpovedaťOdstrániť

Thank you for your comments ;)
Ďakujeme za vaše komentáre ;)