Avon Luck for her

By | 13:44 7 comments

Krásnu nedeľu :)
Jesenné sychravé studené rána veru nepotešia žiadnu z nás. Budík posúvame do poslednej sekundy ako môžme, len aby sme si mohli vychutnať to teplo a pohodlie nášho snového kráľovstva pod perinou a vyhnúť sa tak každodenným povinnostiam. ...Niekedy by som najradšej prespala celú zimu a zobudila sa do krásnej rozkvitnutej teplej a pozitívnej jari. Občas však stačí iba jemné pošteklenie nošteka niečím príjemným a vyskočíme z postele šuby dub za novým dňom ;)

Pre niekoho je to vôňa partnera, alebo vôňa čerstvého vzduchu, či teplé kakao ktorému sa nedá odolať nech máte 10 či 50 rokov ... Pre mňa je to v posledných dňoch nový parfém. Chcem vám predstaviť Avon Luck for her, vďaka ktorému bude šťastie na vašej strane a vy sa budete cítiť výnimočnejšia ako kedykoľvek predtým. Podmanivá vôňa exotiky, vzácneho kvetu kaktusu a hrejivého dreva dodáva v pochmúrnych dňoch presne to, čo potrebujete.Vôňa je výraznejšia vhodná skôr na večer. Ale ak ste odvážnejšie určite podľahnete lákavej orientálnej vôni šťavnatých citrusov a lahodného bobuľového ovocia kedykoľvek počas dňa. Je zahalená v kytici krémových tónov bielych kvetín a zamatovo jemných lupeňov ruží spočívajúcej v hrejivom dotyku santalového dreva. Je ideálna pre úspešnú a sofistikovanú ženu, ktorá hoci na vonok pôsobí chladno vo vnútri je plná nehy a romantiky. Už na prvý pohľad zaujme rozkošný a zároveň elegantný flakón, ktorý pri každom použití pripomína leto a horúce lúče slnka, ktoré vám budú nosiť úspech po celý deň. S rovnakou vôňou ako je parfém si môžete objednať aj telové mlieko alebo deodorant, neodporúčam ich však kombinovať, aby ste tou prenikavou vôňou niekoho neodplašili :)

"Šťastie je parfum, ktorým nemôžete orosiť ostatných, aby na vás nepadlo zopár kvapiek." (Ralph Waldo Emerson)
7 komentárov: Leave Your Comments

 1. Aj ja ho mám a totálne ho zbožňujem. Po Lady Gaga The Fame som našla svoju ďalšiu "signature" vôňu. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Vypada dobrewww.style-and-smile15.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Lovely photos. Thanks for sharing!
  <3
  katsfashionfix.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Až dopotřebuju své parfémy, tak bych si ráda udělala radost touhle vůní, protože jsem ji očichávala v katalogu a voní mi moc krásně a navíc to balení je tak ROZKOŠNÝ! :)
  Blog by Veru

  OdpovedaťOdstrániť

Thank you for your comments ;)
Ďakujeme za vaše komentáre ;)